מנכ"ל המשרד, מר יאיר אזולאי, מתמחה בייעוץ כלכלי ובגיוס אשראי עיסקי למיזמים ולחברות קיימות. ליאיר ניסון רב בתחום היעוץ הכלכלי והמימון. בעברו שימש יאיר ככלכלן בכיר במט"י רעננה. במסגרת תפקידו במטי ליווה עסקים ומיזמים רבים. כמו כן, בעברו שימש כאנליסט בבנק ההשקעות Goren Capital Group, במסגרת תפקידו שם היה שותף לצוות מייעץ לחברות גדולות במשק הישראלי ביניהם (חברת נמלי ישראל, חברת שפיר הנדסה אזרחית וימית ועוד). 

נציין כי במשך השנים רכש יאיר, בס"ד, ידע וניסיון רב בכל הקשור לגיוס הלוואות מהקרן לעסקים בערבות המדינה. ליאיר קשרים מול גורמים בנקאיים בכירים המאפשרים מקסום של התועלת הכלכלית של הלקוח. כמו כן,
יאיר מתמחה בכתיבת תכניות עיסקיות ובליווי עסקי.    

בנוסף, כיום, במסגרת פעילות המשרד, מספק יאיר שירותי יעוץ כלכלי ופיננסי לאגף הקרנות במוסד לביטוח לאומי (אגף הקרנות במוסד לביטוח לאומי הינו אחת מזרועות הביטוח הלאומי להשקעת כספים בפרויקטים חברתיים כגון מפעלים מוגנים, מועדוני נכים, עסקים חברתיים, קידום אוכלוסיות בסיכון ועוד). במסגרת הפעילות מול אגף הקרנות במוסד לביטוח לאומי מספק יאיר שירותי יעוץ כלכלי מגוונים הכוללים בניית תקציבים עבור מיזמים של המוסד, מעקב אחרי ביצוע תקציבי של גופים המתוקצבים על ידי אגף הקרנות של המוסד לביטוח לאומי, אישור דרישות תשלום של גופים הממומנים על ידי המוסד, יעוץ כלכלי למוסד בנושא מפעלים תעשיתיים מוגנים, מועדוני נכים ובדיקת תכניות עיסקיות המוגשות לאגף לצרכי מימון הקמת עסקים חברתיים ומפעלים מוגנים.

יאיר הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן בהצטיינות. 

מר יאיר אזולאי - מנכ"ל המשרד

אחרי שנים בתחומי החשבונאות, הבנקאות וניהול העסקים, שמח ירמיהו להצטרף למשרד הייעוץ הכלכלי Trust-Group.

ירמיהו הינו אחראי תחום יעוץ כלכלי בין לאומי במשרד. במסגרת תחום זה ייעץ וילווה ירמיהו עסקים וחברות ישראליות המעוניינות לבצע פעילות כלכלית ברחבי העולם . כמו כן ילווה ירמיהו עסקים וחברות זרות המעוניינות לבצע פעילות כלכלית בישראל.

כמו כן, ירמיהו הינו אחראי תחום ניהול כספים חיצוני בTrust-Group. במסגרת תחום זה יספק ירמיהו לעסקים וחברות שירותי ניהול כספים חיצוני במיקור חוץ.  לקוחות המשרד ייהנו משירות מקצועי הכולל מעקב ובקרה על תזרים המזומנים של העסק, קשר מול הבנקים, קשר מול ספקים ולקוחות אסטרטגיים ועוד.  

ירמיהו הינו בוגר תואר ראשון בחשבונאות ופיננסים מאוניברסיטת מונש, מלבורן, אוסטרליה.
(Bachelor of Commerce, Accounting & Finance, Monash University, Melbourne, Australia)

 

מר ירמיהו גולדשטיין